Fotobudka na Twojej imprezie

Imprezy firmowe, wesela, eventy, studniówki, imieniny, urodziny, 18-stki, 50-tki…

Fotobudka Budka Fotografka to najlepszy pomysł na każde ważne wydarzenie, które warto zapamiętać na długo – urodziny, imieniny, studniówki, wesela, spotkania firmowe i inne eventy. Jeżeli szukasz sposobu na to, aby rozkręcić swoich gości i chcesz, by każdy z nich miał niezwykłą pamiątkę z zabawy, wybierz fotobudkę – z nią każda impreza będzie udana!

Obsługa naszej fotobudki Budka Fotografka jest naprawdę prosta – wystarczy tylko ustawić się w odpowiedniej pozie – samemu lub ze swoimi znajomymi, a następnie przycisnąć „start” na ekranie dotykowym. Do wyboru są także różne tła fotograficzne i akcesoria – maski, peruki, okulary i kapelusze, dlatego każde zdjęcie może wyglądać wystrzałowo.

Nasz mobilny automat do robienia zdjęć ma opcję natychmiastowego wykonania wydruku. Zdjęcia dodajemy także do galerii internetowej chronionej hasłem i przekazujemy kopię na płycie CD lub DVD – będziesz mieć je wszystkie pod ręką.

Jeżeli zastanawiasz się, jak urozmaicić imprezę rodzinną, fotobudka na wesele lub na urodziny do świetne rozwiązanie – goście będą ustawiali się w kolejki, żeby zrobić sobie śmieszne zdjęcia. Wybierz fotobudkę także na imprezę firmową lub na studniówkę – na pewno będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Fotobudkę Budka Fotografka udostępniamy w kilku różnych wariantach cenowych dotyczących godzin pracy. Wybierz ofertę na 2, 3 lub 4 godziny z nielimitowaną liczbą zdjęć. W montażu urządzenia i jego obsłudze zawsze pomoże nasz pracownik.

Nasza fotobudka na imprezę to dobra zabawa dla każdego – zapraszamy do wybrania naszej oferty!WASZA GALERIA